VN05 – Vietnam

VN05 – Vietnam

52.000Kč osoba

VIETNAM NA DLANI

14 dní – Hanoj – Sapa – Ha Long – Hue – Hoi An – Ho Či Minovo Město – Cu Chi – delta Mekongu.

 

Bližší informace o stravování naleznete v sekci PROGRAM.

 

Pokud jsou označeny písmeny (viz. níže) je strava v ceně zájezdu zahrnuta.

 

(S) – Snídaně
(S+O) – Snídaně + oběd
(S+O+V) – Snídaně + oběd + večeře

 

Cena osob do 15 let je INDIVIDUÁLNÍ.

 • Destinace
 • Cena zahrnuje
  Hotely *** / ****
  Průvodce
  Snídaně
  Transféry a přejezdy
 • Cena nezahrnuje
  Cestovní pojištění
  Individuální potřeby
  Nápoje
  Obědy a večeře
  Potřebná víza
1
Praha
Odlet z Prahy
2
Hanoj (V)
Po příletu ubytování na hotelu. Večeře v koloniální hotelové restauraci s živou hudbou. Přenocování v Hanoji.
3
Hanoj – Lao Cai (S)
Dopoledne návštěva Ho Či Minova mauzolea, jeho domu na chůdách, pagody One Pillar, pagody Tran Quoc a Vlajkové věže Hanoje. Odpoledne na výběr – návštěva vězení Hanoj Hilton, Muzea výtvarného umění a nebo Etnografického muzea. Návštěva Chrámu literatury. Poté procházka po staré čtvrti Hanoje. Možnost shlédnutí představení vodního loutkového divadla – divadlo Thang Long. Večer přesun na vlakové nádraží k cestě do Lao Cai. Přenocování ve vlaku.
4
Lao Cai – Sapa (S)
Po snídani v místní restauraci návštěva některého z nejpestřejších trhů v okolí města Sapa a nebo vesnic Cat Cat a Ta Fin. Přenocování v Sapě.
5
Sapa – Sa Seng – Hau Thao – Giang Ta Chai – Hanoj (S)
Po snídani návštěva vesnice Sa Seng, odkud je nádherný výhled na město Sapa, krasové hory plné mraků a údolí Muong Hoa. Muong Hoa je domovem mnoha různých horských kmenů, včetně H´mong, Dzay, Dzao a Tay. Před návratem do Sapy pěší sestup do vesnic Hau Thao a Giang Ta Chai. Odpoledne přesun do Lao Cai na noční vlak do Hanoje se zastávkou na hranicích s Čínou. Přenocování ve vlaku.
6
Hanoj – zátoka Ha Long (S+O+V)
Po příjezdu do Hanoje odpočinek a snídaně v „mini hotelu”. Poté přesun k zátoce Ha Long a nalodění k plavbě. Během plavby mezi skalnatými ostrovy tradiční oběd z mořských plodů. Večeře se také podává na palubě. Večer se zúčastníte nočního rybolovu. Přenocování na palubě.
7
Zátoka Ha Long – Hanoj – Hue (S+O)
Snídaně a oběd během další plavby. Po obědě návrat do Hanoje. Na zpáteční cestě návštěva paláce Thanh Chuong. Poté přesun na letiště Noi Bai v Hanoji k odletu do Hue. Přenocování v Hue.
8
Hue (S+O)
Návštěva císařské pevnosti Hue. Poté projížďka rikšou přes „Staré město“ až k jezeru Tinh Tam. Poté přesun k hrobu krále Minh Mang a k pagodě Thien Mu, trhu Ba Dong a večer návštěva staré čtvrti Bao Vinh. Přenocování v Hue.
9
Hue – Da Nang – Hoi An (S)
Po snídani přesun do města Hoi An. Cesta povede přes průsmyk Hai Van a podél pláže Lang Co – jedné z nejkrásnějších pláží ve Vietnamu. A dále přes Da Nang, kde navštívíte Čamské muzeum. Po příjezdu do Hoi An ubytování v hotelu a poté prohlídka města. Přenocování v Hoi An.
10
Hoi An (S)
Po snídani navštěva chrámu My Son – který je zapsán ve světovém dědictví UNESCO. My Son, který byl postaven mezi 4. a 14. stoletím a byl duchovním centrem hinduistické říše. Odpoledne návštěva vesnice Tra Que, kde poznáte tradiční zemědělství, přípravu jarních závitků „Tam Huu“ a „Banh Xeo. Přenocování v Hoi An.
11
Hoi An – Da Nang – Ho Či Minovo Město (S+O)
Přesun na letiště v Da Nangu a let do Ho Či Minova Města. Po příletu přesun k tunelům Cu Chi, které vytvořil Viet Minh v boji proti Francouzům v roce 1948. Je to podzemní město s chodbami dlouhými přes 200 km, s obývací částí, kuchyní, sklady, polní nemocnicí a velitelským střediskem. Poté návrat zpět do HČMM na oběd. Odpoledne návštěva Paláce sjednocení, katedrály Notre Dame a trhu Ben Thanh. Přenocování v Ho Či Minově Městě.
12
Ho Či Minovo Město – Ben Tre (S+O)
Odpoledne přesun k deltě Mekongu. Po příjezdu do Ben Tre plavba kanály podél ostrůvků a tropických sadů. Procházka palmovými stezkami. Poznáte každodenní život místních lidí a ochutnáte speciální medový čaj a ovoce. Oběd na ostrůvku a návštěva vesnice s továrnou na ruční výrobu kokosových bonbonů. Návrat do HČMM. Přenocování v Ho Či Minově Městě.
13
Ho Či Minovo Město
Před odjezdem na letiště Tan Son Nhat volný program. Návrat.
14
Praha
Přílet do Prahy.
0.0
1. Ubytování0%
2. Strava0%
3. Doprava0%
4. Průvodce0%
5. Celkový pocit0%
6. Doporučili byjste nás?0%

OHODNOŤTE NÁS