VN03 – Vietnam

VN03 – Vietnam

45.000Kč osoba

TO NEJ Z VIETNAMU

12 dní – Hanoj – Ha Long – Hue – Da Nang – Hoi An – Saigon – tunely Cu Chi.

 

Bližší informace o stravování naleznete v sekci PROGRAM.

 

Pokud jsou označeny písmeny (viz. níže) je strava v ceně zájezdu zahrnuta.

 

(S) – Snídaně
(S+O) – Snídaně + oběd
(S+O+V) – Snídaně + oběd + večeře

 

Cena osob do 15 let je INDIVIDUÁLNÍ.

 • Destinace
 • Cena zahrnuje
  Hotely *** / ****
  Průvodce
  Snídaně
  Transféry a přejezdy
 • Cena nezahrnuje
  Cestovní pojištění
  Individuální potřeby
  Nápoje
  Obědy a večeře
  Potřebná víza
1
Praha
Odlet z Prahy
2
Přílet do Hanoje
Přílet na mezinárodní letiště Noi Bai v Hanoji, kde vás vyzvedne průvodce. Poté přesun do vybraného hotelu. Přenocování v Hanoji.
3
Hanoj (S)
Prohlídka města Hanoj. Den začne návštěvou komplexu Ho Či Min – Ho Či Minovo mauzoleum, dům na chůdách a pagoda One Pillar, jejíž vznik se datuje od založení města. Následuje představení vodního loutkového divadla – specifického umění severního Vietnamu. Přenocování v Hanoji.
4
Hanoj – zátoka Ha Long (S+O+V)
Přesun z Hanoje do zátoky Ha Long. Zátoka Ha Long je jeden ze sedmi divů světového přírodního dědictví UNESCO, s více než 3000 velkolepými vápencovými ostrovy, tyčícími se z čistého smaragdového moře v zálivu Tonkin. Po příjezdu uvítání a ubytování na lodi. Večeře – vietnamská národní kuchyně – a přenocování na palubě.
5
Zátoka Ha Long – Ha Long – Hanoj – Hue (S)
Snídaně se podává během plavby zátokou. Následuje malá zastávka v jeskyni Překvapení. Po vylodění následuje oběd s lahodnými mořskými plody v restauraci ve městě Ha Long. Poté přesun na letiště k letu do Hue – místo bývalého královského paláce. Po příletu přesun do vybraných hotelů. Přenocování v Hue.
6
Hue – Da Nang – Hoi An (S)
Po snídani přesun do přístavu, odkud bude půlhodinový výlet lodí po řece Huong. Navštívíme pagodu Thien Mu – nejlépe dochovanou náboženskou památku v Hue se sedmi věžemi. Poté přejezd na návštěvu císařské pevnosti, kde vládla poslední vietnamská feudální dynastie (od roku 1802 do roku 1945), prohlídka včetně věže Flag, brány Ngo Mon, paláce Thai Hoa, Zakázaného města Purple City atd. Odpoledne návštěva hrobky Tu Duc („císařský básník” ), která leží v elegantní zahradě s jezerem. Pak přesun po silnici do Hoi Anu přes mořské letovisko Da Nang. Projdeme se také průsmykem Hai Van – jedná se o strategický průsmyk, na jeho vrcholu je nádherný panoramatický výhled na centrální pobřeží. Ubytování v hotelu. Přenocování v Hoi Anu.
7
Hoi An (S)
Po snídani prohlídka s průvodcem po starobylém městě Hoi An – památce UNESCO – město bylo velmi prosperujícím obchodním přístavem mezi 17. a 19. stoletím. Úzké uličky jsou ideální pro pěší procházky, navštívíme zde starý obchodní dům s vlivy čínské, japonské a vietnamské architektury. Dále si prohlédneme 400 let starý japonský krytý most a sněmovní sál Chaozhou – čínské kongregace s krásnými dřevořezbami. Poté přejdeme k barevné tržnici, ve které jsou nejen stánky s tropickými specialitami, ale také s hedvábím, které lze proměnit v módní oděv během jednoho dne. Zbytek dne je individuální program. Přenocování v Hoi Anu.
8
Hoi An – Da Nang – Saigon (S)
Po snídani volno až do přesunu na letiště k letu do Saigonu (Ho Či Minovo Město). Po příjezdu přesun do vybraného hotelu. Přenocování v Saigonu.
9
Saigon – tunely Cu Chi – Ho Či Minovo Město (S)
Po snídani odjezd na návštěvu neuvěřitelných podzemních tunelů Cu Chi, vybudovaných Vietnamci během dlouhé války za nezávislost a sjednocení. Návrat do města. Den končí návštěvou katedrály Notre Dame a rušné tržnice Ben Thanh. Přenocování v Saigonu.
10
Saigon – delta Mekong – My Tho – Ben Tre – Saigon (S+O)
V dopoledních hodinách přesun k deltě Mekongu, která je známá jako rýžová oblast Vietnamu. Po příjezdu si užijete plavbu podél ostrůvků a tropických sadů až do kanálu Vam Xep. Přenocování v Saigonu.
11
Saigon (S)
Po snídani volný program až do přesunu na letiště k odletu do Prahy.
12
Praha
Přílet do Prahy.
0.0
1. Ubytování0%
2. Strava0%
3. Doprava0%
4. Průvodce0%
5. Celkový pocit0%
6. Doporučili byjste nás?0%

OHODNOŤTE NÁS