F03 – Thajsko

F03 – Thajsko

45.000Kč osoba

THAJSKÁ HISTORIE S PLAVBOU

4 dny – Bangkok – Mekhala – Ayuthaya – Nakorn Sawan – Phitsanoloke – Sukothai – Lampang – Chiang Mai – Lampuhn

 

Bližší informace o stravování naleznete v sekci PROGRAM

 

Pokud jsou označeny písmeny (viz. níže) je strava v ceně zájezdu zahrnuta.

 

(S) – Snídaně
(S+O) – Snídaně + oběd
(S+O+V) – Snídaně + oběd + večeře

 

Cena osob do 15 let je INDIVIDUÁLNÍ.

 • Destinace
 • Cena zahrnuje
  Hotely *** / ****
  Průvodce
  Snídaně
  Transféry a přejezdy
 • Cena nezahrnuje
  Cestovní pojištění
  Individuální potřeby
  Nápoje
  Obědy a večeře
  Potřebná víza
1
Praha - Bangkok – Pathum Thani (V)
Po příletu setkání s průvodcem a nalodění se na Mekhalu (typická místní loď) k plavbě po řece Chaophaya. Během plavby uvidíte Velký palác a chrám Dawn. Těsně po západu slunce přistane Mekhala v poklidné vesnici, ve které se nachází Wat Kai Tia. Večeře se svíčkami se podává na palubě. Přenocování na palubě v Pathum Thani.
2
Pathum Thani – Ayuthaya – Lop Buri (S)
Snídaně se podává na palubě a plavba pokračuje do Bang Pa–In – bývalého královského paláce, který dnes slouží jako letní rezidence krále. Další cíl je Ayuthaya, poslední hlavní město Bangkoku, zničené v roce 1767 barmskou armádou. Prohlídka zahrnuje nejvýznamnější chrámy, včetně Wat Phanan Choen, Wat Yai Mongkol a Wat Rachaburana. Dále navštívíte starý khmerský chrám Wat Prang Sam Yoth a bývalý palác krále Narai ve městě Lop Buri. Přenocování v Lop Buri.
3
Lop Buri – Sukothai (S)
Plavba na člunu rozlehlou bažinatou oblastí u města Nakorn Sawan za krásami rozličných rostlin. Plavba pokračuje přes rýžové pláně až do Phitsanoloke, kde navštívíte Wat Mahatat, kam věřící z celého Thajska přicházejí uctívat obraz Buddhy. Poslední zastávka je v Sukothai, které bylo jako první hlavním městem bývalého království Siam ve 13–14. století. Zdejší rozlehlý park můžete objevovat pěšky nebo na kole. Přenocování v hotelu v Sukothai.
4
Sukothai – Chiang Mai (S)
Cesta přes hory do Lampangu, kde navštívíte typický chrám severního stylu – Wat Phrathat Lampang Luang, vybudovaného většinou z týkového dřeva. Dále navštívíte trh Tungvien, kde lidé z okolních horských vesnic prodávají různá exotická zvířata, zeleninu, ovoce a rozličné výrobky. Poslední zastávkou je Lampuhn – Wat Haripunchai – což je jeden z nejstarších chrámů v Thajsku. Poté odlet zpět.

TOUR LOCATION

0.0
1. Ubytování0%
2. Strava0%
3. Doprava0%
4. Průvodce0%
5. Celkový pocit0%
6. Doporučili byjste nás?0%

OHODNOŤTE NÁS