VN02 – Vietnam

VN02 – Vietnam

49.000Kč osoba

OKOUZLUJÍCÍ VIETNAM

15 dní – Hanoj – Ha Long Bay – Hue – Da Nang – Hoi An – Ho Či Minovo Město – Can Tho.

 

Bližší informace o stravování naleznete v sekci PROGRAM.

 

Pokud jsou označeny písmeny (viz. níže) je strava v ceně zájezdu zahrnuta.

 

(S) – Snídaně
(S+O) – Snídaně + oběd
(S+O+V) – Snídaně + oběd + večeře

 

Cena osob do 15 let je INDIVIDUÁLNÍ.

 • Destinace
 • Cena zahrnuje
  Hotely *** / ****
  Průvodce
  Snídaně
  Transféry a přejezdy
 • Cena nezahrnuje
  Cestovní pojištění
  Individuální potřeby
  Nápoje
  Obědy a večeře
  Potřebná víza
1
Praha
Odlet z Prahy
2
Přílet do Hanoje
Příjezd a ubytování v hotelu. Prohlídka centra Hanoje. Hodinová jízda na kole po Staré čtvrti.
3
Hanoj (S+O)
Prohlídka Hanoje. Západní jezero (West Lake), mauzoleum prezidenta Ho Či Mina, včetně jeho domu, One Pillar Pagoda (pagoda na jediném sloupu), Chrám literatury. Lehký „nudlový“ oběd – místní specialita. Procházka Starou čtvrtí, návštěva tržnice. Ve večerních hodinách představení vodního loutkového divadla. Přenocování v Hanoji.
4
Hanoj – Ha Long (S)
Ráno odjezd do Long Bien. Odtud přesun vlakem do města Hai Duong a dále autobusem do Hai Phongu. Po příjezdu následuje prohlídka města Hai Phong: rybí trh, květinový trh a městské divadlo. Poté přejezd do Ha Longu. Přenocování v Ha Longu.
5
Zátoka Ha Long (S+O)
Celodenní plavba po zátoce Ha Long, prohlídka vápencové jeskyně, vyhlídková jízda podél nádherných skalnatých ostrovů a ostrůvků. Oběd na lodi – mořské plody. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách. Přenocování ve městě Ha Long.
6
Ha Long – Hanoj – Hue (S)
Ráno odjezd z Ha Longu na letiště do Hanoje, přelet do Hue. Přílet do Hue, přesun do hotelu. Návštěva zakázaného Královského města, odpoledne prohlídka místní tržnice. Přenocování v Hue.
7
Hue (S+O)
Výlet lodí po řece k tržnici Dinh. Prohlídka pagody Thien Mu a hrobky Tu Duc. Přejezd autobusem z přístavu v blízkosti hrobu Tu Duc na lehký oběd. Odpoledne – hrobka Tu Duc. Následuje návštěva tradiční vesnice, kde se vyrábějí kokosové klobouky. Přenocování v Hue.
8
Hue – Da Nang – Hoi An (S)
Odjezd do Da Nangu, cestou zastávka v rybářské obci Langco, vyhlídka na vrcholu průsmyku Hai Van. Návštěva Čamského muzea v Danangu, mramorová hora Ngu Hanh Son. Přesun do Hoi Anu, prohlídka města. Přenocování v Hoi Anu.
9
Hoi An (S)
Výlet po vietnamském venkově: návštěva vesnice Tra Que s rýžovými políčky, poté návštěva rybářské vesnice. Odpoledne výlet po pobřeží a zastávka na kávu v typickém vietnamském bufetu. Přenocování v Hoi Anu.
10
Hoi An – Da Nang – Ho Či Minovo Město (Saigon) – Can Tho (S)
Odjezd na letiště do Da Nangu, přelet do HČMM. Přílet na letiště Saigon a přesun do delty Mekongu. Přenocování v Can Tho.
11
Can Tho (S+O)
Výlet lodí do Phong Dien až k plovoucí tržnici Cai Rang. Oběd a návštěva. Kromě toho si prohlédnete vesnice Binh Thuy. Odpoledne návrat autobusem zpět do města a možnost nákupu v místní tržnici. Přenocování v Can Tho.
12
Can Tho – Ho Či Minovo Město (S)
Návrat z Can Tho do Ho Či Minova Města, zastávka v Xeo Quit (v Cao Lanh) – bývalá základna vietnamských komunistických armád během americké války.Cestou zpět prohlídka China Town. Během dne také navštívíte konferenční síň Thong Nhat Hall a Hlavní poštu, která je největší ve Vietnamu a zároveň se jedná o architektonický skvost, který si zaslouží pozornost. Určitě také zaujme ulice Dong Khoi a tržnice Ben Thanh. Přenocování v Ho Či Minově Městě.
13
Saigon (HČMM) (S)
Ráno Přesun do Tay Ninh, který je domovem kaodaistů. Cao Dai (kaodaismus) je sekta, která se snaží vytvořit ideální náboženství spojením křesťanství, budhismu, islámu .V odpoledních hodinách se seznámíte s trasou podzemních tunelů Cu Chi, kde během americké války žili a bojovali místní lidé a partyzáni. Přenocování v Ho Či Minově Městě.
14
Saigon (HČMM) (S)
Volný program až do zpátečního letu.
15
Praha
Přílet do Prahy.
0.0
1. Ubytování0%
2. Strava0%
3. Doprava0%
4. Průvodce0%
5. Celkový pocit0%
6. Doporučili byjste nás?0%

OHODNOŤTE NÁS