F02 – Laos

F02 – Laos

58.000Kč osoba

KOUZLO SEVERNÍHO LAOSU

8 dní – Vientiane – Luang Prabang – Houy Xay

 

Bližší informace o stravování naleznete v sekci PROGRAM

 

Pokud jsou označeny písmeny (viz. níže) je strava v ceně zájezdu zahrnuta.

 

(S) – Snídaně
(S+O) – Snídaně + oběd
(S+O+V) – Snídaně + oběd + večeře

 

Cena osob do 15 let je INDIVIDUÁLNÍ.

 • Destinace
 • Cena zahrnuje
  Hotely *** / ****
  Průvodce
  Snídaně
  Transféry a přejezdy
 • Cena nezahrnuje
  Cestovní pojištění
  Individuální potřeby
  Nápoje
  Obědy a večeře
  Potřebná víza
1
Praha - Vientiane
Odlet z Prahy. Po příletu půldenní prohlídka fascinujícího města vozítkem Tuk Tuk (krytá tříkolka). Návštěva chrámu Wat Sisaket s tisíci miniaturními sochami Buddhy, chrámu Patux a chrámu That Luang – pozlaceného buddhistického chrámu, který je národním symbolem Laosu. Odpoledne procházka podél řeky Mekong. Přenocování ve Vientiane.
2
Vientiane – Luang Prabang (S+O)
Půldenní výlet do města Xieng Khuan, kde je park s více než 200 bizarními sochami Buddhy a Hindy. Cestou zpět do Vientiane návštěva vesnice Mai Savanh k prohlídce tradičních textilií. Po obědě volný program a poté přesun na letiště k letu do Luang Prabangu. Po ubytování v hotelu v Luang Prabangu volný program a výlet s panoramatickým výhledem do města a okolní krajiny. Přenocování v Luang Prabangu.
3
Luang Prabang (S+O)
Před snídaní možnost shlédnout, jak mnichové přijímají almužny. Po snídaní výlet s průvodcem do Luang Prabangu – světového dědictví UNESCO. Prohlídka královského paláce, který je nyní Národním muzeem. Návštěva chrámů Wat Mai a Wat Sensoukarahm, který se vyznačuje zlatem zdobenou fasádou. Poté návštěva vodopádů Kuangsi. Vodopády jsou obklopeny hustou džunglí s množstvím divoké zvěře. Přenocování v Luang Prabangu
4
Luang Prabang - sloní vesnice (S+O)
Přesun do sloní vesnice, ve které se seznámíte s místní kulturou a drezůrou slonů, na kterých se také projedete. Návštěva řeky Nam Khan a vodopádu Tad Sae. Přenocování v resortu Lao Spirit.
5
Lao Spirit– Luang Prabang (S+V)
Po snídani volný program. Poté přesun do Luang Prabangu. Odpoledne možnost vyzkoušet si laoskou kuchyni, která využívá ty nejčerstvější suroviny – kurz vaření v restauraci Tamarind. Večeři si připravíte sami. Přenocování v Luang Prabangu.
6
Luang Prabang – Pakbeng (S+O+V)
Po snídani vyplutí na dvoudenní plavbu po řece Mekong do Houy Xay přes Pakbeng. Cestou návštěva jeskyní Pak Ou a vesnice Ban Baw. Snídaně formou oběda na palubě lodi. Večeře v Luang Say Lodge, Pakbeng. Na noc zastávka ve městě Pakbeng.
7
Pakbeng – Houy Xay (S+O)
Snídaně v hotelu a poté pokračování v plavbě. Cestou zastávka v malé vesnici, ve které poznáte autentický venkovský život horských kmenů. Oběd se podává na palubě. Večer příjezd do Houy Xay a přenocování.
8
Houy Xay (S) - Praha
Prohlídka Luang Nam Tha. Večer odlet do zpět. Přílet do Prahy.
0.0
1. Ubytování0%
2. Strava0%
3. Doprava0%
4. Průvodce0%
5. Celkový pocit0%
6. Doporučili byjste nás?0%

OHODNOŤTE NÁS