VN11 – Indočína

VN11 – Indočína

71.000Kč osoba

VELKÝ OKRUH

19 dní – Vietnam – Laos – Kambodža

 

Bližší informace o stravování naleznete v sekci PROGRAM

 

Pokud jsou označeny písmeny (viz. níže) je strava v ceně zájezdu zahrnuta.

 

(S) – Snídaně
(S+O) – Snídaně + oběd
(S+O+V) – Snídaně + oběd + večeře

 

Cena osob do 15 let je INDIVIDUÁLNÍ.

 • Destinace
 • Cena zahrnuje
  Hotely *** / ****
  Průvodce
  Snídaně
  Transféry a přejezdy
 • Cena nezahrnuje
  Cestovní pojištění
  Individuální potřeby
  Nápoje
  Obědy a večeře
  Potřebná víza
1
Praha
Odlet z Prahy
2
Přílet do Phnom Penh
Příjezd a ubytování v hotelu. Návštěva pamětihodností v Phnom Penh – královský palác, Stříbrná pagoda, Národní muzeum, Centrální trh, ruský trh. Přenocování v Phnom Penh.
3
Phnom Penh – Siem Reap (S)
Odlet do Siem Reap a přesun na prohlídku v Angkoru – návštěva Angkor Wat. Návštěva Phnom Bakheng za západu slunce. Přenocování v Siem Reap.
4
Siem Reap (S)
Prohlídka Angkor. Návštěva Banteay Srey a chrámu Ta Prohm. Návštěva Angkor Thom. Přenocování v Siem Reap.
5
Siem Reap – Ho Či Minovo Město (S)
Přesun na letiště k letu do Saigonu (Ho Či Minovo Město). Odpolední prohlídka Ho Či Minova Města zahrnuje neorománskou katedrálu Notre Dame, Centrální poštu, radnici, Muzeum války. Navštěva největší tržnice Ben Thanh, poté ulice Dong Khoi – hlavní nákupní ulice v centru města. Přenocování v hotelu v Ho Či Minově Městě.
6
Ho Či Minovo Město – delta Mekongu (S)
Celodenní výlet na lodi z města HoChiMinh po řece Mekong – největší rýžová oblast Vietnamu – do delty Mekongu. Cesta svěží zelení kanálů Mekong do sadu, kde se pěstuje různé tropické ovoce. Lahodný oběd s ochutnávkou tropického ovoce. Návrat do Ho Či Minova Města v pozdních odpoledních hodinách. Přenocování v hotelu v Ho Či Minově Městě.
7
Tunel Cu Chi – Cao Dai / Tay Ninh (S)
Návštěva Tay Ninh – domoviny unikátní sekty Cao Dai, která mísí buddhismus, taoismus, konfucianismus a křesťanství. Po obědě návštěva labyrintu tunelů Cu Chi (cca 200 km), které byly základem strategie Vietcongu v americko – vietnamské válce. Návrat a přenocování v Ho Či Minově městě.
8
Ho Či Minovo Město – Da Nang – Hoi An (S)
Ranní let do Da Nangu. Přesun z Danangu do Hoi Anu. Navštěva muzea Cham, pobřeží Danangu a Mramorové hory. Prohlídka Hoi An – pěší výlet (krátká vzdálenost), navštěva chrámu ze 17. století Quan Cong, pagody Phuoc Kien, japonského mostu (postavený v roce 1593) na Sa Huynh a muzea. Přenocování v Hoi An.
9
Hoi An (S)
Volný den v Hoi An.
10
Hoi An – Hue (S)
Přesun z Hoi An do Hue se zastávkou v horní části průsmyku Haivan a rybářské vesnici Langco. Návštěva starého královského paláce.
11
Hue (S)
Po snídani výlet lodí podél řeky k pagodě Thien Mu a hrobce King Tuduc. Zbytek dne volno. Přenocování v Hue.
12
Hue – Hanoj (S)
Let do Hanoje. Hanoj – prohlídka města zahrnuje: starou čtvrť, Hoan Kiem a Ngoc Son Temple. Večer je možná návštěva tradičního vodního loutkového předstvení Přenocování v hotelu v Hanoji.
13
Hanoj – Ha Long (S)
Návštěva Ho Či Minova mauzolea před odjezdem do zátoky Ha Long. Plavba na moři kolem zátoky s obědem na palubě. Přenocování v hotelu v Ha Long.
14
Ha Long – Hanoj (S)
Návrat z Ha Long do Hanoje. V Hanoji následuje prohlídka města, Chrámu literatury, Ho Či Minova mauzolea a prezidentského paláce. Přenocování v hotelu v Hanoji.
15
Hanoj – Luang Prabang (S)
Přelet do Luang Prabangu a přesun do hotelu. Návštěva impozantního chrámu Wat Visoun, svatyně Wat Aham a Wat Mai. Výstup na vrchol hory Phousi s nádherným výhledem na město a řeku Mekong. Navštěva nočního trhu v Luang Prabangu. Přenocování v Luang Prabangu.
16
Luang Prabang – jeskyně Pak Ou (S)
Navštěva chrámu Wat Sene a Wat Xiengthong. Plavba proti proudu řeky Mekong, návštěva jeskyní Pak Ou s tisíci zlatými sochami Buddhů. Poté zastávka ve vesnici Ban Xanghai, kde se vyrábí místní rýžové víno. Přenocování v Luang Prabangu.
17
Luang Prabang – Vientiane (S)
Návštěva Národního muzea v bývalém Královském paláci a případně i hlavního tržiště. Návštěva Vientiane a Pha That Luangu, zlatého chrámu. Dále návštěva Ho Pha Keo – královský chrám, nyní muzeum s krásnými budhistickými sochami. Poté Wat Si Saket a Patuxai, monumentální oblouk s motivy Laosu. Přenocování ve Vientiane.
18
Vientiane
Přesun na letiště a odlet do Prahy.
19
Praha
Přílet do Prahy.
0.0
1. Ubytování0%
2. Strava0%
3. Doprava0%
4. Průvodce0%
5. Celkový pocit0%
6. Doporučili byjste nás?0%

OHODNOŤTE NÁS